Agata Rosciecha (b. 1968) Garderoba, 2010 r. akryl/płótno, 50 x 50 cm sygnowany p.d.: 'Rościecha' na odwrociu opisany: 'AGATA ROŚCIECHA | GARDEROBA 2/2 | 50 x 50 akryl 2010' Absolwentka Wydziału Tkaniny Artystycznej Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu. Dyplom na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w pracowni prof. Włodzimierza Kunza, gdzie studiowała w latach 1989-1994. W latach 1993-1994 staż studyjny na Akademie Der Bildenden Künste w Norymberdze w pracowni Malarstwa, Grafiki i Sztuki Obiektu prof. Rolfa-Guntera Diensta. W 2000 r. Stypendium z Funduszu Promocji Twórczości Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W 2002 r. Kwalifikacje I stopnia w zakresie Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 2004 r. rozpoczęła pracę wykładowcy rysunku na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych w Krakowskiej Szkole Wyższej.