70 3349 Berserik H 1921 2002 70/3349 Berserik, H. (1921-2002). (Toy rider). Lithograph, 1976, 21,4x25,5 cm., signed and "7/40" in pencil, signed in the plate, under passepartout. - Sl. yellowed. AND 1 other etching.