3 aquarellen, 25,5 x 20, Twee cavaleristen, gesigneerd met monogram l.o.; 26 x 20,5, 'Trompette des Chevau-légerd Belges', l.o. gesigneerd met monogram; 26 x 20,5, 'Lichte dragonders', gesigneerd r.o. met monogram € 600 openingsbod