Veiling 18 Sessie 1

ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande

Datum der Auktion: 11.12.2018

Zurück

Bild

(Aziatica) Imari kannen Een set Imari kannen met deksels. Floraal decor op de buik. H 20 cm. 18e eeuw China

Los #: 1

Schätzpreis: 60 € - 100 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Imari schotel Een groot model Imari schotel met floraal decor. China 18e eeuw. Dia 37 cm

Los #: 2

Schätzpreis: 60 € - 100 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Varja Een bronzen tibetaanse Varja. L 18 cm

Los #: 3

Schätzpreis: 20 € - 30 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Zushi 19 e eeuwse lakwerk Zushi met houten boeddha aan de binnnenzijde. Deuren van binnen verguld en gedecoreerd met karakters. Onderzijde kastje gemerkt H 29 cm

Los #: 4

Schätzpreis: 100 € - 180 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Lakpaneel Rond bamboo lakpaneel met decoratie van jongeling. Dia 55 cm

Los #: 5

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Messing figuur (Schade) H 21 cm. + een Yixing theepot met tinnen decoratie. Gesigneerd "When Hua Shun 180 Norih Gate Wei Hai Wei City ". H 15 cm

Los #: 6

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Houtsnede Kunisada II Samurai and attendant with overhanging cherry branch. (1 page of the printing) Afm 24x36 cm

Los #: 7

Schätzpreis: 50 € - 80 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Noh Masker Houten met papier mache Glazen ogen en echt haar. Japan 19e eeuw. H 25 cm

Los #: 8

Schätzpreis: 40 € - 70 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Borden 2 Famille rose borden met flora en vaas. Dia 18 cm

Los #: 9

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Kom porseleinen kom met landschappelijk decor. Onderzijde met 4 karaktermerk. china 19e eeuw. Dia 21 cm

Los #: 10

Schätzpreis: 40 € - 70 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Kommen Een paar porseleinen kommen met landschappelijk decor. Onderzijde gemerkt met 4 karakter merk en dubbele cirkel Dia 16 cm.China 19e eeuw

Los #: 11

Schätzpreis: 50 € - 80 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Kom Porseleinen kom met krab en baars decor. onderzijde gemerkt met 4 karaktermerk en dubbele cirkel. Dia 20 cm. (Klein scheurtje

Los #: 12

Schätzpreis: 40 € - 70 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Ketel Messing ketel met gegraveerde motieven

Los #: 13

Schätzpreis: 20 € - 30 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Borden 2 18e eeuwse borden met blauw wit decor. Hierbij een dekseldoosje. Dia 23 cm

Los #: 14

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Boeddha kop Stenen boeddha kop. h 26 cm

Los #: 15

Schätzpreis: 40 € - 70 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Vaas Groot model vaas met 2 handvatten en blauw decor. H 42 cm. Ca. 1900. (Hals hersteld

Los #: 16

Schätzpreis: 40 € - 70 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Imari vazen Een stel hierbij een 18e eeuw Imari bord

Los #: 17

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Jade snijwerk Sculptuur van een liggend fantasie dier. 19e eeuw of ouder L 6,8 cm

Los #: 18

Schätzpreis: 100 € - 180 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Shoushan stempel Spekstenen shoushan snijwerk met Zegel aan de onderzijde. H 4,8 cm

Los #: 19

Schätzpreis: 60 € - 100 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Okimono Taqua noot, in de vorm van een beer met bamboo. H

Los #: 20

Schätzpreis: 20 € - 30 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatca) Meiji vazen Een paar bonzen Meiji vazen met relief van een salamander op de buik van de vazen. H 30 cm

Los #: 21

Schätzpreis: 70 € - 120 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Masker Rood gekleurd masker. Begin 20e eeuw H 38 cm

Los #: 22

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Bronzen Boeddha kop Hierbij een andere bronzen sculptuur

Los #: 23

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Lakpaneel Met benen inleg Afm 40x60 cm

Los #: 24

Schätzpreis: 70 € - 120 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Jade snijwerk Wit jade snijwerk van een onsterfelijke klimmend op een bal H 4,3 cm

Los #: 25

Schätzpreis: 50 € - 80 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Gemberpot Met bruine relief decoratie, hierbij 2 anderen. 12,5/16 cm

Los #: 26

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Jade snijwerk Een visje 5 cm. En een onsterfelijke 5,5 cm

Los #: 27

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) netsukes Een lot van 3 houten masker netsukes

Los #: 28

Schätzpreis: 40 € - 70 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Happy Boeddha Een porseleinen Happy Boeddha met kinderen. Onderzijde gemerkt. h 23 cm

Los #: 29

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 11.12.2018

Bild

(Aziatica) Yixing theepot Een groot model yixing theepot met Ying Yang decor op de deksel. Onderzijde en binnenzijde deksel gemerkt. H 12 cm

Los #: 30

Schätzpreis: 30 € - 50 €

Datum: 11.12.2018