(Aziatica) Zushi
19 e eeuwse lakwerk Zushi met houten boeddha aan de binnnenzijde. Deuren van binnen verguld en gedecoreerd met karakters. Onderzijde kastje gemerkt H 29 cm.
(Aziatica) Zushi