V 45|26.03.2019 Kunst en Nul-Periode Special

Amsterdam Book Auctions, Quellijnstraat 127, 1073 XH Amsterdam, Niederlande
service@amsterdambookauctions.com · +31 (0)20 3790060

Datum der Auktion: 26.03.2019

Bild
Los-Nr. 5637
[Collotype] Aqua Girl - Oplage 26/60
Schätzpreis
700 € - 900 €
ca. 789 $ - 1.015 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5638
[Fotograpfie] Blue and White - Oplage
Schätzpreis
900 € - 1.200 €
ca. 1.015 $ - 1.353 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5639
[Lithography] Six Times Eight, Dreaming
Schätzpreis
200 € - 350 €
ca. 225 $ - 394 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5640
[Ets] 23.D.43 - Gesigneerd
Schätzpreis
900 € - 1.200 €
ca. 1.015 $ - 1.353 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5641
[Lithografie] Mystical Crucifixion
Schätzpreis
80 € - 160 €
ca. 90 $ - 180 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5642
[Lithografie] Werk op Papier - Oplage
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 112 $ - 225 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5643
[Lithography] Geen titel
Schätzpreis
60 € - 120 €
ca. 67 $ - 135 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5644
[Lithography] Geen titel - Gesigneerd
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 112 $ - 225 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5645
[Lithografie] Abstracte Figuren - Oplage
Schätzpreis
300 € - 600 €
ca. 338 $ - 676 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5646
[offset] No Title
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 45 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5647
[Lithografie] Dame - Oplage 21/50
Schätzpreis
300 € - 600 €
ca. 338 $ - 676 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5648
[Lithografie] Geen Titel - Oplage 83/350
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 112 $ - 225 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5649
[Lithografie] Man Vrouw en Baby
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 45 $ - 90 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5650
[Lithografie] Drie Personen en een
Schätzpreis
80 € - 160 €
ca. 90 $ - 180 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5651
[Tekening] Twee man Praten en Lezen
Schätzpreis
60 € - 120 €
ca. 67 $ - 135 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5652
Litografie] Engel 381 - Oplage 12/50
Schätzpreis
30 € - 60 €
ca. 33 $ - 67 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5653
Litografie] Engel 571 - Oplage 12/50
Schätzpreis
30 € - 60 €
ca. 33 $ - 67 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5654
Litografie] Engel 350 - Oplage 12/50
Schätzpreis
30 € - 60 €
ca. 33 $ - 67 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5655
Litografie] Engel 388 - Oplage 12/50
Schätzpreis
30 € - 60 €
ca. 33 $ - 67 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5656
[Tekening] Drie Matrozen op een Schip
Schätzpreis
200 € - 400 €
ca. 225 $ - 451 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5657
[Tekening] Zeilschip - Gesingneerd
Schätzpreis
200 € - 400 €
ca. 225 $ - 451 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5658
[Lithografie] Drie vrouwen en Kind
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 112 $ - 225 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5659
[Ets] Bepakte Ezel en Drie Personen
Schätzpreis
30 € - 60 €
ca. 33 $ - 67 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5660
[Linoleumsnede] Koordansende Clown
Schätzpreis
400 € - 800 €
ca. 451 $ - 902 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5661
[Aquarel] Abstract - Gesigneerd
Schätzpreis
200 € - 400 €
ca. 225 $ - 451 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5662
[Schilderij] Liége I - Gesigneerd
Schätzpreis
500 € - 1.000 €
ca. 563 $ - 1.127 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5663
[Linoleumsnede] Achterzijde pl
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 112 $ - 225 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5664
[Lithography] Mijn Broertje - Oplage
Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 56 $ - 112 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5665
[Lithografie] La Princesse de Babylon
Schätzpreis
400 € - 800 €
ca. 451 $ - 902 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5666
[Ets] Kruisiging - Oplage X/XXV
Schätzpreis
800 € - 1.600 €
ca. 902 $ - 1.804 $
Zuschlagspreis: