Provincial coins Batavian Republic Kingdom of Holland Kingdom Coins Overseas Territories Medals Foreign Coins

Veilinghuis De Ruiter, Industrieweg 24, 3286 BW Klaaswaal, Niederlande
info@veilinghuisderuiter.nl · +31 (0)186 746746

Datum der Auktion: 04.06.2020

Bild
Los-Nr. 255
Dubbele Albertijn Albert en Isabelle 1602. Zeer Fraai.
Aufrufpreis
500 €
ca. 558 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 256
Plaket Johan Theodoor 1752. Zeer Fraai -.
Aufrufpreis
20 €
ca. 22 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 259
Tiende Phillipsdaalder Philips II 1572. Zeer Goed / Fraai.
Aufrufpreis
45 €
ca. 50 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 260
Gouden Dukaat Holland 1750. Zeer Fraai -.
Aufrufpreis
180 €
ca. 200 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 261
Gouden Dukaat Holland 1757. Zeer Fraai +.
Aufrufpreis
250 €
ca. 279 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 262
Gouden Dukaat Holland 1760. Zeer Fraai (klemsporen).
Aufrufpreis
160 €
ca. 178 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 263
Gouden Dukaat Holland 1776. Zeer Fraai + (Vouwspoor).
Aufrufpreis
180 €
ca. 200 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 264
Gouden Dukaat Holland 1777. Zeer Fraai / Prachtig.
Aufrufpreis
190 €
ca. 212 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 265
Gouden Dukaat Holland 1780. Zeer Fraai +.
Aufrufpreis
180 €
ca. 200 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 266
Aufrufpreis
500 €
ca. 558 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 268
14 Gulden of gouden rijder Utrecht 1763. Zeer Fraai +.
Aufrufpreis
480 €
ca. 535 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 269
Gouden Dukaat Utrecht 1788. Prachtig -.
Aufrufpreis
320 €
ca. 357 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 270
Dukaton of Zilveren Rijder Utrecht 1766. Prachtig (montage).
Aufrufpreis
80 €
ca. 89 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 271
3 Gulden -Generaliteits- Utrecht 1793. Zeer Fraai.
Aufrufpreis
70 €
ca. 78 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 272
3 Gulden -Generaliteits- Utrecht 1793. Zeer Fraai +.
Aufrufpreis
80 €
ca. 89 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 274
Gouden Dukaat West-Friesland 1758. Fraai / Zeer Fraai (met oog).
Aufrufpreis
140 €
ca. 156 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 276
3 Gulden -Generaliteits- West-Friesland 1795. Zeer Fraai / Prachtig.
Aufrufpreis
45 €
ca. 50 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 279
½ Cent Willem I 1821 U. Fraai.
Aufrufpreis
15 €
ca. 16 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 280
½ Cent Willem I 1822 U. Fraai +.
Aufrufpreis
10 €
ca. 11 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 281
½ Cent Willem I 1823 U. Fraai / Zeer Fraai.
Aufrufpreis
15 €
ca. 16 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 282
½ Cent Willem I 1823 B. Fraai.
Aufrufpreis
10 €
ca. 11 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 283
½ Cent Willem I 1827 U. Fraai / Zeer Fraai.
Aufrufpreis
18 €
ca. 20 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 284
½ Cent Willem II 1841 U. Fraai +.
Aufrufpreis
15 €
ca. 16 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 285
½ Cent Willem III 1851. Zeer Fraai -.
Aufrufpreis
10 €
ca. 11 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 286
½ Cent Willem III 1854. Prachtig.
Aufrufpreis
25 €
ca. 27 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 287
½ Cent Willem III 1855. Fraai.
Aufrufpreis
60 €
ca. 66 $
Zuschlagspreis: