Januariveiling 2019

Twents Vellinghuis, Weerseloseweg 355, 7522 PS Enschede, Niederlande
info@twentsvellinghuis.nl · +31 (0)53 4351488

Datum der Auktion: 11.01.2019

Bild
Los-Nr. 6561
Lot Imari porselein 5x
Limitpreis
90 €
ca. 103 $
Zuschlagspreis:
130 €
ca. 149 $
Bild
Los-Nr. 6562
4x Oud Delfts blauw Fayence
Limitpreis
35 €
ca. 40 $
Zuschlagspreis:
35 €
ca. 40 $
Bild
Los-Nr. 6563
Tegeltableau, (gesigneerd)
Limitpreis
175 €
ca. 201 $
Zuschlagspreis:
175 €
ca. 201 $
Bild
Los-Nr. 6564
Chinees celadon bord
Limitpreis
30 €
ca. 34 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 34 $
Bild
Los-Nr. 6565
Kantonese dekselvaas
Limitpreis
35 €
ca. 40 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 6566
2x Oude Chinese vazen
Limitpreis
50 €
ca. 57 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 57 $
Bild
Los-Nr. 6567
4x Chinese schotels, 18e eeuw
Limitpreis
100 €
ca. 115 $
Zuschlagspreis:
90 €
ca. 103 $
Bild
Los-Nr. 959
Zilveren ring met diamant
Limitpreis
25 €
ca. 28 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 960
Zilveren creolen met diamant
Limitpreis
25 €
ca. 28 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 961
Zilveren oorknoppen met diamant
Limitpreis
30 €
ca. 34 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 2492
Japanse rijsthouder
Limitpreis
50 €
ca. 57 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5027.
Bronzen dames torso, Maillol
Limitpreis
0 €
Zuschlagspreis:
140 €
ca. 161 $