Bankbiljetten | Munten | Penningen 19 maart 2019

Veilinghuis De Ruiter, Industrieweg 24, 3286 BW Klaaswaal, Niederlande
info@veilinghuisderuiter.nl · +31 (0)186 746746

Datum der Auktion: 19.03.2019

Bild
Los-Nr. 535
½ Cent Wilhelmina 1909. FDC.
Aufrufpreis
12 €
ca. 13 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 454
Achtste zilveren dukaat of "Pietje" Zeeland 1776. Fraai -.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 529
½ Cent Willem III 1883. Fraai / Prachtig.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 551
1 Cent Willem III 1860. Prachtig.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 552
1 Cent Willem III 1861. Prachtig.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 554
1 Cent Willem III 1880. FDC.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 111
Nederland. 2 kilogram ijzer en staal. Waardebon. Type 1941. - UNC.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 558
1 Cent Wilhelmina 1899. Prachtig +.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 14
Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1949. Juliana - UNC.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 561
1 Cent Wilhelmina 1900. Prachtig +.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 565
1 Cent Wilhelmina 1902. Prachtig / FDC.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 569
1 Cent Wilhelmina 1916. FDC.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 570
1 Cent Wilhelmina 1916. FDC.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 577
2½ Cent Willem III 1880. Prachtig / FDC.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 584
2½ Cent Wilhelmina 1903. Prachtig / FDC.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 586
2½ Cent Wilhelmina 1912. Prachtig.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 328
1 Stuiver Gelderland 1764. Zeer Fraai.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 587
2½ Cent Wilhelmina 1913. FDC -.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 589
2½ Cent Wilhelmina 1914. Prachtig.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 600
5 Cent Wilhelmina 1907. FDC.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 601
5 Cent Wilhelmina 1907. FDC.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 347
Duit afslag in zilver Holland 1746. Zeer Fraai / Prachtig (gaatje).
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 606
5 Cent Wilhelmina 1929. FDC.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 62
Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1989. Roodborstje - UNC.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 610
5 Cent Wilhelmina 1936. FDC.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 619
10 Cent Willem I 1825 B. Fraai +.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 626
10 Cent Willem I 1828 U. Fraai / Zeer Fraai.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 634
10 Cent Willem III 1862. Fraai.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 639
10 Cent Willem III 1877. Zeer Fraai.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 408
Duit Utrecht Stad 1657. Zeer Fraai -.
Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis: