Bankbiljetten | Munten | Penningen 19 maart 2019

Veilinghuis De Ruiter, Industrieweg 24, 3286 BW Klaaswaal, Niederlande
info@veilinghuisderuiter.nl · +31 (0)186 746746

Datum der Auktion: 19.03.2019

Bild
Los-Nr. 728
½ Gulden Willem III 1857. Prachtig.
Aufrufpreis
40 €
ca. 45 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 730
½ Gulden Willem III 1858. Prachtig -.
Aufrufpreis
30 €
ca. 34 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 729
½ Gulden Willem III 1858. Prachtig / FDC.
Aufrufpreis
60 €
ca. 68 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 731
½ Gulden Willem III 1860 patina. FDC.
Aufrufpreis
103 €
ca. 116 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 732
½ Gulden Willem III 1862. Prachtig.
Aufrufpreis
45 €
ca. 51 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 733
½ Gulden Willem III 1863. Prachtig +.
Aufrufpreis
50 €
ca. 56 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 734
½ Gulden Willem III 1866. FDC -.
Aufrufpreis
200 €
ca. 227 $
Zuschlagspreis: