Aukcja Młodej Sztuki

Sopocki Dom Aukcyjny
Warsaw Gallery, Nowy Świat 54/56

Datum der Auktion: 20.02.2019

Zurück

Bild
Bartek Pszon

Samolot, 2018 olej, płótno 100 x 95 cm, sygn. Na odwrocie

Los #: 1

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Anita Siuda

Zaburzenia w fioletach, 2019 akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. P.d

Los #: 2

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Izabela Olszyna

Helheim, 2018 akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Los #: 3

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Grzegorz Worpus-Budziejewski

Landscape 34, 2017 olej, płótno, 73 x 54 cm, syg. Na odwrocie

Los #: 4

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Joanna Pławecka-Kijewska

Oczopląs, 2018 akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. Na odwrocie

Los #: 5

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Dominik Smolik

Luminance I, 2019 akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. Na odwrocie

Los #: 6

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Piotr Raurowicz

Pod Chełmową Górą – zachód słońca (II), 2018 pastel, karton, 39 x 54 cm (wymiary w oprawie 80 x 60 cm), sygn. Na odwrocie

Los #: 7

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Joanna Półkośnik

Ptasie figle II, 2016 akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. L.d. oraz na odwrocie

Los #: 8

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Judyta Krawczyk

Self- portrait with paint, autoportret z farbą, 2017 olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. Na odwrocie

Los #: 9

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Jarosław Szewczyk

Rcnt, 2018 akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. Na odwrocie

Los #: 10

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Agata Baltyzar

Zzzchrr, 2018 olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Los #: 11

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
No name

Tulipany 2, 2018 akryl, płótno, 91 x 81 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Los #: 12

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Artur Endler

Biegnę i stoję, 2018 olej, podobrazie bawełniane, 120 x 180 cm, sygn. p. d. i lewy górny i na odwrocie

Los #: 13

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Zbigniew Olszewski

Przedwiośnie, 2018 olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. Na odwrocie

Los #: 14

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Anna Piotrowiak

Symfonia Nocy, 2018 akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. P. d

Los #: 15

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Diana Nowosad

Granica, 2018 akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. Na odwrocie p.d

Los #: 16

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Maciej Maria Wichnowski

Izabela, 2017 olej, akryl, płótno, 33 x 22 cm, sygn. P.g

Los #: 17

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Małgorzata Łodygowska

W lesie, 2018 akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. L. śr i na odworcie

Los #: 18

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Katarzyna Saniewska

Barka, 2012 olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. L.d. i na odwrocie

Los #: 19

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Arkadiusz Mężyński

Krakowskie Przedmieście, 2018 akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. L.d

Los #: 20

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Zuzanna Zu Jankowska

Odnalezione szczęście, 2018 akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. L.d. i na odwrocie

Los #: 21

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Anna Jarzymowska

Bez tytułu, 2018 olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. Na odwrocie

Los #: 22

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Bartosz Hoppe - Sadowski

Landscape, 2018 olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. Na odwrocie

Los #: 23

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Witold Abako

Chłodnia nr 1, 2018 akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn: l.d. i na odwrocie

Los #: 24

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Eda Yukov

What do you really want? 2, 2019 akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn: l.d. i na odwrocie

Los #: 25

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Monika Mrowiec

Historia podróży ocalonego balonika II, 2016 technika własna, płótno, 120 x 90 cm, sygn. P.d. i na odwrocie

Los #: 26

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Mikołaj Czechowski

Kolacja, 2016 płótno, 150 x 120 cm, sygn. Na odwrocie

Los #: 27

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
White Inez

Wędrowna trupa, 2018 technika własna, płótno, 90 x 90 cm, sygnowany p.d

Los #: 28

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Cezar Walczak

Jerozolima o świcie, 2017 akryl, płótno, 90 x 110 cm, sygn. P.d. i na odwrocie

Los #: 29

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019

Bild
Roma Jaruszewska

Plaża, 2018 olej, płótno, 60 x 110 cm, sygn. L.d. i na odwrocie

Los #: 30

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 20.02.2019