Ptáče
Městská krajina
akvarel, papír, 1959, 44 x 59 cm, sign. PD Josef Jíra 59, rám
the disciple of prof...
Smutná loď
Blíženci
V baru
olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. LD Žižka, rám
Kompozice
kvaš, fix, karton, 60. léta, 24 x 31 cm, sign. PD F. Gross, rám
Provenance: Antiquarian...
Lampa
Pont des Invalides
Kytice s máky
Florencie
pastel, papír, 55 x 67 cm, sign LD, rám, na rámu oděrky, na paspartě několik flíčků
the...
Periferie
olej, plátno, 36 x 50 cm, rám, vzadu nalepen autorský štítek
Růže
leštěný cín s patinou, v. 27 cm, značeno na zadní straně RS
Babička
leštěný cín, v. 21 cm, značeno na podstavci RS
Lepší je válet tenis
Asi je jediná
olej, plátno, 2018, 60 x 80 cm, sign. PD Besta 18
Nippon
olej, plátno, 1996, 60 x 83 cm, sign. DU M. Netík 96, olištováno
Kristus na hoře Olivetské podle Mistra vyšebrodského
Kompozice
Sedící čert
cín, 2008, v. 21 cm, značeno zespodu Róna O8
Samurajská zahrada v Kyotu
akryl, olej, 2019, 80 x 120 cm
Dostih
olej, plátno, 2014, 55 x 85 cm, sign. LD Jan Jüngling 2014
studium na AVU v Praze...
Vosí úl
akryl, plátno, 2008, 145 x 145 cm, sign. vzadu Orlita 2008
the disciple of prof. J...
Krajinka
Noční krajina II
Savana
pastel, papír, 2014, sign. DU L. Kuklík 2014
Nekonečný vesmír
Mládě
kresba ohněm, plátno, 2009, 30 x 25 cm, sign. zezadu 2009 Klimeš
Ptáčci