Pracht stuk: Antieke Hollands zilveren koektrommel met gravure op de scharnierende deksel. 835/000, midden 19e eeuw, MT: Harmannus Ellens Oving , Groningen, Jaarletter: Z 1859, 11x8x6cm.ca. 179gr.