Zilver, geboortelepel, Nederlands 1993. Steel versierd met Fries paard, voor-en achterzijde zijn bewerkt. Inscriptie aan de achterkant van de bak: K.V.v.V. 1974-1995. Gemerkt: Lopende leeuw 2, Minerva en jaarletter J=1993. Conditie Goede conditie. Afmetingen Lengte: 19.5 cm. Gewicht: 69 gram. Zilver