Zilver, couvert Haags lofje: lepel, vork en mes, Zeist 1940. Initialen op de handvaten: F.G.V. 20-2-'42. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter H=1942 ( mes: F=1940) en meesterteken: Gerritsen & v.Kempen Zeist. Conditie Goede conditie met gebruikssporen. Afmetingen Lengte mes: 25 cm. Lengte Lepel + vork: 21 cm. + gewicht: 107 gram Zilver