Zilver, Chanoeka kandelaar, 1e helft 20e eeuw. Uitgevoerd in Barokstijl 9 kaars. Gemerkt: 925 (925/1000 zilver) Conditie Goede conditie. Afmetingen 20.5 x 18.5 cm. ( Br. x H) Gewicht: 144 gram. Zilver