Zilver, 5-delig theeservies met kruisband versiering, o.a. Voorschoten 1917. Bestaande uit: A. Theepot met ivoren ringen aan het handvat. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter G=1916 en meesterteken: v. Kempen & zonen Voorschoten. B. suikerpot/schaal met hengsel. Gemerkt: idem als A. C. Melkkan. Gemerkt: idem als A. D. Lepelvaas. Gemerkt: idem als A. behalve jaarletter is I= 1918. E. brander. Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw en jaarletter W= 1931. Conditie Goede conditie. Afmetingen Hoogte theepot: 14.5 cm. Totaalgewicht: 1079 gram. Zilver