Zgn. 19e eeuwse Engelse ''Roosjeskommen'' Prijsindicatie: € 20 - € 40 Startprijs: € 20,00 Verkocht voor € 40,00 Vijf Engelse ''roosjeskommen'' uit de 19e eeuw Conditie Redelijke conditie, diverse haarlijnen en andere schade. Een kom is helemaal gaaf. Afmetingen Maten breedte 16 t/m 18 cm en Hoogte 8 t/m 10 cm. Antiek