Zes Engelse fruitmessen met zilveren greep. Stadskeur Sheffield. Meesterteken mogelijk van George Hape of van Harrison Brothers & Howson. Ja... lees volledige titel Zes Engelse fruitmessen met zilveren greep. Stadskeur Sheffield. Meesterteken mogelijk van George Hape of van Harrison Brothers & Howson. Jaarletter 1909-1910. Sluiten Afmeting: Lengte 17 cm.