Zdzislaw Nitka (b. 1962) Sceny dzienne, 2007 r. olej/płótno, 80 x 100 cm sygnowany p.d.: 'Z. Nitka '07' na odwrociu opisany: 'Z. Nitka | "Sceny dzienne", 2007' Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Dyplom uzyskał w pracowni prof. Józefa Hałasa, u którego przyjął stanowisko asystenta. W 1997 roku założył z Jolantą Nitką Muzeum Ekspresjonistów w ich własnym domu Obecnie pracownik ASP we Wrocławiu. Estymacja: 3 000 - 5 000