Z cyklu:"Zapis śladu", 2016
akryl, olej, płótno, 100 × 130 cm, sygn. na odwrocie: Agnieszka Olech, z cyklu „Zapis śladu”, 2016
Z cyklu:"Zapis śladu", 2016