wortelnoten dubbelgebogen kabinet Hollands noten en wortelnoten gefineerd Louis XV kabinet met oplopende kap, 2 deuren versierd met gecontourneerde panelen, in de dubbelgebogen onderkast 3 laden en rustend op klauwpoten, 18e eeuw, h. 238, br. 184, d. 58