wortelnoten bureau Hollands wortelnoten gefineerd Louis XV bureau met schuingeplaatste schrijfklep, dubbelgebogen front waarin 3 laden en rustend op klauwpoten, 18e eeuw, h. 109, br. 124, d. 62