Wojciech Szczesniak (b. 1976) Publicystyka, 2006 r. akryl/płótno, 40 x 50 cm na odwrociu opisany: 'W. Szczęśniak | 2006' Ukończył PLSP w Katowicach w 1996 r., specjalność: Jubilerstwo. 2002 Instytut Sztuki Fili Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Wychowanie Plastyczne w specjalnościach Grafika i Malarstwo. Brał udział w kilkunastu samodzielnych i zbiorowych wystawach w kraju i za granicą, w Niemczech i w Wielkiej Brytanii. Od dwóch lat obecny na prestiżowych Aukcjach Młodej Sztuki w DESIE Unicum. Zainteresowany połączeniem doświadczeń graficznych i malarskich z formą biżuteryjną w pracach inspirowanych głównymi trendami artystycznymi. Nastawienie społeczne, socjologiczne, na interakcje, międzyludzkie uczucia i emocje w odniesieniu do stanu mentalnego swojego pokolenia.