Wojciech Cwiertniewicz (b. 1955) Bez tytułu (92), 2008 r. akryl, olej/płótno, 100 x 120 cm sygnowany p.d.: 'Ćwiertniewicz 08' na odwrociu opisany: '92 | 5 | 6 | 08' oraz nalepka z danymi pracy Studiował Malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w latach 1976 - 1981. Opublikował trzy tomy dzienników: Dziennik malarza, Bez tytułu, Ulica Długa. Jest laureatem m.in. Nagrody Krytyki Artystycznej im. C. K. Norwida. Jego prace znajdują się w kilku kolekcjach publicznych (m.in. w Muzeum Narodowym w Krakowie, Muzeum Górnośląskim w Bytomiu, Bibliotece Głównej ASP w Krakowie). Jego prace były prezentowane na 45 wystawach indywidualnych oraz ponad 100 zbiorowych. Estymacja: 2 500 - 3 500