op enkele na ca. 20 x 15 cm. en voorzien van stempels en strookjes op de keerzijde, vrijwel alle met copyrightstempel van Bouwmeester & Van Leeuwen (Amsterdam), gedateerd 1946-1961. Fraaie verzameling fotografische portretten, inclusief enkele reprints van foto's uit 1943. Alle foto's kromgetrokken, enkele wat vergeeld, maar verder in goede staat. Naast het stempel van Bouwmeester & Van Leeuwen tevens stempels van Fox Photo's (zeer veel), Associated Press en Barratts. (totaal ca. 60)