"Vornehmer Herr". Papiercollage farbig staffiert. 67,5 x 47,5 cm. Monogr., dat. 2007. Description: "Noble gentleman". Paper collage colored painted. 67.5 x 47.5 cm. Monogr., Dat. 2007.