Auktionsarchiv: Los-Nr. 1471

[Weefsels/ borduurwerk/ fragmenten] Lot van 10 stukken gedecoreerde stof,

Auction 13.06.2018
13.06.2018
Schätzpreis
Zuschlagspreis:
70 €
ca. 82 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1471

Auction 13.06.2018
13.06.2018
Schätzpreis
Zuschlagspreis:
70 €
ca. 82 $

19de/ 20ste eeuw, vier met gebruikmaking van gouddraad en vier van rood linnen met decoratie opgebouwd uit koperen pailletjes (keerzijde ongebleekt linnen), de overige twee beschilderd, rechthoekig met formaat 23 x 15 tot 38 x 15 cm. en meer vierkant met formaat 25 x 18 tot 29 x 24 cm. (deels met montagesporen verso), samen los ingestoken in modern album. Bevat o.a. twee complete items van gekleurde stof met decoratie in gouddraad, omzoomd met sierbies en aan de bovenzijde voorzien van een stoffen ophang-oog. Één van de met pailletjes gedecoreerd stukken is aan de bovenzijde voorzien van drie ophang-oogjes. Voorts twee sleetse fragmenten vermoedelijk afkomstig van oude Tibetaanse thangka-schilderingen. (totaal 10)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1471
13.06.2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1471
13.06.2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138