19de/ 20ste eeuw, vier met gebruikmaking van gouddraad en vier van rood linnen met decoratie opgebouwd uit koperen pailletjes (keerzijde ongebleekt linnen), de overige twee beschilderd, rechthoekig met formaat 23 x 15 tot 38 x 15 cm. en meer vierkant met formaat 25 x 18 tot 29 x 24 cm. (deels met montagesporen verso), samen los ingestoken in modern album. Bevat o.a. twee complete items van gekleurde stof met decoratie in gouddraad, omzoomd met sierbies en aan de bovenzijde voorzien van een stoffen ophang-oog. Één van de met pailletjes gedecoreerd stukken is aan de bovenzijde voorzien van drie ophang-oogjes. Voorts twee sleetse fragmenten vermoedelijk afkomstig van oude Tibetaanse thangka-schilderingen. (totaal 10)