HASSELT, A.L. van
Leiden
E.J. Brill
1882
2 vols. in-8°, viii, 429, [1] pp ; 63 pp en 128 lithografische platen, deels in kleur. Enkele roestvlekjes en slordige herstellingen. Verschenen in de reeks: Midden-Sumatra, reizen en onderzoekingen der Sumatra-expeditie, 1877-1879. Sobere banden in half linnen. Bijgevoegd: Dr. C. Snouck Hurgronje. De Atjèhers, uitgegeven op last der regeering. + Platen behoorende bij de Atjèhers. Batavia - Leiden, Brill, 1893-95. 2 vol. in-8° + atlas (serie van 12 platen, losbladig, in een kaft) (samen: 5 vols.)
HASSELT, A.L. van
Leiden
E.J. Brill
1882