Miniatuur aquarel, 6,3 x 2,5 cm., gesigneerd in potlood, gemonteerd op drager (ijzersterk tekeningetje). (2) Idem. (Huizen aan het water). Tekening in zwart krijt op grijs papier, 19,2 x 11,3 cm., gesigneerd rechts onder. En met nog 4 andere, w.o. één door Kaemmerer en twee attractieve 19de-eeuwse tekeningetjes. (totaal 6).