Vier Hollandse tegels 17e-18e eeuw; 1x opspringende hond 13,4x13,3cm. (chip van rand ongerestaureerd), 1x opspringende hond op heuvel 13x13,5cm. (gerestaureerd), 1x lopende hond 13x13cm. (minimale randschade, ongerestaureerd) en 1x rennende hond 12,8x12,6cm. (minimale randschade) Cond.: R-G