Aquarel: Johannes Lodewijk Brands (1841-1919), ophaalbrug over een vaart / Olieverf op doek: Henriëtte Pessers (1899-1986), straatje / Olieverf op doek: Pandellis, gezicht op Curacao. 47x63 cm, 60x48 cm en 48x67 cm.