(1) Utrecht. Merian. Aanzicht, ca. 1650, kleur. (2) Utrecht. Loman, V.D. Weijer. Het stadhuis, litho, ca. 1860, kleur. (3) De kerk te Jutfaas. Tirion. Spilman, ca. 1750. (4) Kaartje Utrecht en omgeving tot Vianen. Ca. 1750, kleur; en 3 Kuiperkaartjes door Suringar van Utrecht, Bunnik en Jutphaas, ca. 1865, randkleuring. Alle ingelijst, verschillende technieken en formaten; in zeer goede staat. (totaal 7)