Ula Pagowska (b. 1982) Buka, 2011 r. akryl/płótno, 92 x 92 cm sygnowany p.d.: 'UL PA | 2011' 2001-2006 studia na Wydziale Grafiki na warszawskiej ASP zakończone dyplomem w Pracowni Projektowania Książki prof. Maciej Buszewicza i Grażki Lange. 2004 stypendium na Accademia di Brera w Mediolanie. 2006-2008 studia podyplomowe w Katedrze Scenografii na warszawskiej ASP. Wystawy: 2010 - wystawa indywidualna DESA Unicum, warszawa; 2010 - wystawa zbiorowa, Galeria Samsung, Budapeszt; 2008 - Z wiatrem i pod wiatr, Cafe Kulturalna, Warszawa; 2007 - wystawa zbiorowa, Galeria Katarzyny Napiórkowskiej, warszawa; 2007 - wystawa zbiorowa, Muzeum Plakatu, Wilanów; 2007 - wystawa zbiorowa, Międzynarodowy Festiwal Działań Teatralnych i Plastycznych, Tczew; 2006 - wystawa indywidualna, Pokomunikujmy się!, Galeria Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa.