Auktionspreisarchiv

Auktion: Kunst und Antiquitäten
wurde versteigert am: 25. Mai 2019
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Uherské Hradiště, signováno a datováno

Archiv
Aufrufpreis: 18.000 CZK - 12.000 CZK
ca. 779 $ - 519 $
Zuschlagspreis:  n. a.
Los-Nr. 18, Aufrufe: 2

Uherské Hradiště, signováno a datováno vpravo dole Jiří Heřman 1940, olej/karton, 35 x 50 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Dorotheum GmbH & Co. KG
Titel: Kunst und Antiquitäten
Auktionsdatum: 25.05.2019
Adresse: Dorotheum GmbH & Co. KG
Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1