Lithographies originales de Maurice de Vlaminck Parijs, M. Seheur, 31 januari 1926, gedrukt in 325 genummerde exemplaren (nummer 41 van 300 exemplaren op vélin d'Arches), 114,(1) p., met frontispiece in droge naald en 10 illustraties in de tekst, gebonden in verguld rood half marokijn met marokijnen titelschildjes, oorspronkelijk omslag meegebonden, bovensnede verguld, 4to (rug iets verbleekt). (2) Alexandre Arnoux. Le cabaret. Illustré de 49 Eaux-fortes Originales de Renefer. Parijs, Lapina, 31 mei 1922, gedrukt in 472 genummerde en door de auteur en illustrator gesigneerde exemplaren (nummer 314 van 400 op Hollands papier), (4),258,(5) p., met 10 geëtste platen en 39 illustraties in de tekst, gebonden in rood half marokijn, vergulde en geribde rug met 2 contrasterende marokijnen titelschildjes, met meegebonden oorspronkelijk omslag en prospectus (met 1 ets), bovensnede verguld, 4to (hier en daar roestvlekkig, rug en deel van voorplat iets verbleekt) (totaal 2).