Auktionsarchiv: Los-Nr. 181

Twee werken in gelimiteerde oplage: (1) Raymond Radiguet. Le diable au corps.

Auktion 06.12.2016
06.12.2016
Schätzpreis
220 €
ca. 231 $
Zuschlagspreis:
220 €
ca. 231 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 181

Auktion 06.12.2016
06.12.2016
Schätzpreis
220 €
ca. 231 $
Zuschlagspreis:
220 €
ca. 231 $

Lithographies originales de Maurice de Vlaminck Parijs, M. Seheur, 31 januari 1926, gedrukt in 325 genummerde exemplaren (nummer 41 van 300 exemplaren op vélin d'Arches), 114,(1) p., met frontispiece in droge naald en 10 illustraties in de tekst, gebonden in verguld rood half marokijn met marokijnen titelschildjes, oorspronkelijk omslag meegebonden, bovensnede verguld, 4to (rug iets verbleekt). (2) Alexandre Arnoux. Le cabaret. Illustré de 49 Eaux-fortes Originales de Renefer. Parijs, Lapina, 31 mei 1922, gedrukt in 472 genummerde en door de auteur en illustrator gesigneerde exemplaren (nummer 314 van 400 op Hollands papier), (4),258,(5) p., met 10 geëtste platen en 39 illustraties in de tekst, gebonden in rood half marokijn, vergulde en geribde rug met 2 contrasterende marokijnen titelschildjes, met meegebonden oorspronkelijk omslag en prospectus (met 1 ets), bovensnede verguld, 4to (hier en daar roestvlekkig, rug en deel van voorplat iets verbleekt) (totaal 2).

Auktionsarchiv: Los-Nr. 181
06.12.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 181
06.12.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138