Turkmenistan, Yomud, zilveren rozetvormige borstsieraad, guljaka, 19e eeuw en Teke, zilveren gewaad knoop, 20st eeuw; Yomud sieraad met vergulding, hangers en ingelegd met carneolen en glaskralen. Teke knoop met dubbele zilveren schijven met op de bovenste een decor van florale- en geometrische motieven. Ingelegd met glaskralen. (enkele ontbreken) [1] diam. 15,5 en 13,5 cm.