Auktionsarchiv: Los-Nr. 2145

[Turkije etc.] 14 gezichten: (1-4) Mihran Iranian (ca. 1890). 4 gezichten op Istanbul

Schätzpreis
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 2145

Schätzpreis
Zuschlagspreis:

"Vue du Pont prise de Stamboul". "Entrée de la Grande Rue de Péra". "Grand' rue de Péra". "La tour de Galata". 4 zilvergelatinedrukken, alle 20 x 25 cm., getiteld en gesigneerd in het negatief, opgeplakt aan weerszijden van twee kartonnen dragers (prachtige, levendige stadsgezichten). Met nog 10 soortgelijke foto's van hetzelfde formaat en op weerszijden van 5 uniforme dragers, o.a. 4 (levendige) gezichten op moskeeën in Istanbul (Sultan Achmed (Blauwe Moskee), Hagia Sophia, Ortaköy en Yildiz Hamidye ("Cérémonie du Sélamlik")) en 4 gezichten door Félix Bonfils (1831-1885) op Jaffa (2x) en Beyrouth (2x). (totaal 14 op 7)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2145

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2145