Auktionsarchiv: Los-Nr. 298

Trärelief, dekor med flertal figurer

Månadsauktion 2
27.01.2018
Aufrufpreis
0 SEK
Zuschlagspreis:
650 SEK
ca. 82 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 298

Månadsauktion 2
27.01.2018
Aufrufpreis
0 SEK
Zuschlagspreis:
650 SEK
ca. 82 $

Trärelief, dekor med flertal figurer, oidentifierad konstnär, ej signerad, möjligen Yngve Berg omkring 1900, totalmått: 127x60cm, slitage

Auktionsarchiv: Los-Nr. 298
27.01.2018
Björnssons Auktionskammare
Nöbbelövsvägen 100
226 60 Lund
Schweden
info@bjornssons-auktioner.se
+46 (0)4 6125540
+46 (0)4 6184820

Auktionsarchiv: Los-Nr. 298
27.01.2018
Björnssons Auktionskammare
Nöbbelövsvägen 100
226 60 Lund
Schweden
info@bjornssons-auktioner.se
+46 (0)4 6125540
+46 (0)4 6184820