Tomasz Mazur (ur. 1973 r.) "Shopping", 2005 r. akryl, olej/płótno, 100 x 125 cm sygnowany i datowany p.d.: 'T. MAZUR 05' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ MAZUR | shopping | (100 x 125) 2005' WYSTAWIANY: - "17 mgnień wiosny. Młoda polska sztuka z kolekcji Galerii Piekary", Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 12 kwietnia - 6 maja 2007 LITERATURA: - 17 mgnień wiosny. Młoda polska sztuka z kolekcji Galerii Piekary, katalog wystawy, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot 2007, s. 71 (il.) Artysta studiował malarstwo na poznańskiej ASP, w 1999 roku uzyskał dyplom w pracowni malarstwa prof. Włodzimierza Dudkowiaka i w pracowni rysunku prof. Bogdana Wojtasiaka. W 1998 roku otrzymał nagrodę na II Festiwalu ASP w Poznaniu w kategorii rysunek. Brał udział w kilkudziesięciu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych. estymacja: 4 000 - 6 000