Tomasz Krecicki (b. 1990) Wędka, 2011 r. olej/płótno, 70 x 50 cm na odwrociu opisany: '50 x 70 | KRĘCICKI | KRĘCICKI 2011 | VII' Student krakowskiej ASP.