Auktionsarchiv: Los-Nr. 176

Tomasz Ciecierski (b. 1945)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
3.000 PLN
ca. 944 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 176

Tomasz Ciecierski (b. 1945)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
3.000 PLN
ca. 944 $

Tomasz Ciecierski (b. 1945) Bez tytułu, 1984 r. kredka, ołówek/papier, 42 x 55,8 cm sygnowany i datowany śr.d.: 'T. Ciecierski 1984-5' Ukończył studia na ASP w Warszawie, której potem był wykładowcą. W 1981 i 1983 r. przebywał jako stypendysta w Stedelijk museum w Amsterdamie, w latach 1985-86 wyjechał na pobyt studyjny do Atelierhaus. Lata 1990-91 spędził w Musée d’Art Contemporain w Nîmes. Jego prace wystawiane były wielokrotnie w kraju i za granicą, brały udział w prestiżowych międzynarodowych pokazach sztuki: Festiwale Malarstwa w Cagnes-sur-Mer (1982, 1984), Biennale w Sao Paulo (1987, 1994) oraz Documenta w Kassel (1992). Jego prace znajdują się m.in. w kolekcjach Muzeum Narodowego (Łódź, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław) i Stedelijk Museum (Amsterdam). Estymacja: 5 000 - 7 000

Auktionsarchiv: Los-Nr. 176
18.04.2013
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

Auktionsarchiv: Los-Nr. 176
18.04.2013
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600