Tomas Mayer (ur. 1970 r.) Agenda 8a (Doctor a), 2011 r. olej/płótno, 81 x 65 cm sygn. p. d.: 'TM' oraz na odwrocie: 'Tomas Mayer 2011 | Agenda 8a (Doctor a)'