TOM WESSELMANN (1931-2004)
Study for Gina's Hand
TOM WESSELMANN (1931-2004) Study for Gina's Hand signé et daté 'Wesselmann 81' (sur le revers) huile sur toile 18.5 x 22 cm. (7 ¼ x 8 ¾ in.) Peint en 1981.
TOM WESSELMANN (1931-2004)
Study for Gina's Hand