Samenstelling en realisatie/ Concept and realisation Adri Colpaart en Lex Schrama. Tekst/ text Ed Wingen. Venlo, Van Speijk, 1990, 168 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk linnen met stofomslag, groot 4to, in schuifdoos. Uitstekend exemplaar uit de deluxe editie van 310 in pen genummerde en gesigneerde exemplaren (dit is nummer 190, één van 250 exemplaren), met los ingelegd twee gesigneerde kleurenzeefdrukken genummerd 190/250.