Auktionsarchiv: Los-Nr. 2606

[Theater. Louis de Vries] Lot van 18 kleine publicaties,

Auction 14.06.2018
14.06.2018
Schätzpreis
Zuschlagspreis:
190 €
ca. 219 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 2606

Auction 14.06.2018
14.06.2018
Schätzpreis
Zuschlagspreis:
190 €
ca. 219 $

voornamelijk theaterprogramma's, waarvan 8 gewijd aan of gerelateerd aan de acteur van Joodse afkomst Louis de Vries (1871-1940). Bevat o.a.: (1) Louis de Vries 1901-1926 door N.H. Wolf. Amsterdam, De Spieghel, 1926, 111 p., met vele portretten (vnl. De Vries in verschillende rollen), oorspronkelijk omslag naar ontwerp van Postma (defectjes). Met leuke, gesigneerde opdracht op de keerzijde van het frontispiece portret: "Aan den weled. Heer Otto Christensen met respect en hoogachting ter herinnering aan onze gastvoorstellingen van "Ghetto" en "Voerman Henschel" te Kopenhagen 7-10 Febr. 1928 Louis de Vries"; (2) Programma van het stuk "Ghetto" geschreven door Herman Heyermans, geregisseerd door Louis de Vries en een rol voor hem als Sachel (1925); (3) Gedrukte dankbetuiging gesigneerd door Louis de Vries in pen, gedateerd Amsterdam, februari 1927, met aan de binnenzijde ene portret van de acteur als Hendrik IV; (4) Fotokaart met meegereproduceerde handtekening, met opdracht in pen aan de actrice Corry Schiller, gedateerd 1939 (vouwen). Voorts in meerdere programma's het portret van De Vries. (totaal 18)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2606
14.06.2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2606
14.06.2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138