Auktionsarchiv: Los-Nr. 1856

[Techniek] Foto-albums Electro-Apparaten Systeem Coq

Auction 05.12.2018
05.12.2018
Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 79 $ - 159 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1856

Auction 05.12.2018
05.12.2018
Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 79 $ - 159 $
Zuschlagspreis:

(1) Spiraalgebonden album met 2 pp. opgeplakte Franstalige introductie gedateerd 1952, 12 foto's in z/w (laatste ontbreekt), ca. 12 x 17 cm, elk met Franstalig onderschrift opgeplakt op t.o. pagina, foto's en onderschriften opgeplakt aan bovenrand; (2) Spiraalgebonden album met series 100 k.V. installatie in centrale "Helpman" P.E.B. Groningen: 6 foto's in z/w, en "Gasselte" (titels in album): 8 foto's in z/w, ca. 18 x 13 cm (zowel liggend als staand), opgeplakt aan bovenrand. Een foto met knikje linksonder; (3) Schroefgebonden album "Veenendaal". 7 foto's in z/w, ca. 16 x 23 cm, op zwart karton geplakt. Stempel Fotobureau J. van Dijk, Amsterdam-Zuid op binnenkant achteromslag. Prachtige foto's van de hoogspanningsconstructies gebouwd door de Utrechtste fabrikant, incl. het technische hoogtepunt Gasselte uit 1937. De N.V. Coq werd in 1916 opgericht en bleef tot 1962 een zelfstandig bedrijf. (totaal 3)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1856
05.12.2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1856
05.12.2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138