tafel mahonie uitschuiftafel met rechthoekig blad, ingelegd met canvas en versierd met satijnhouten bies, rustend op gecanneleerde poten, Louis XVI-stijl, 19e eeuw, h. 79, maximale bladmaat: 297 x 132