Tadeusz Rybkowski (1848 Kielce - 1926 Lwów) "Przy bufecie na Balu Prasy", 1910 r. akwarela/papier, 28,5 x 40 cm (w świetle passe-partout) sygnowany, datowany i opisany śr.d.: 'przy Bufecie na Balu Prasy | Lwów 1910 | mal. Tadeusz Rybkowski' poniżej na passe-partout podpisy uczestników Estimate: 13 000 - 18 000 PLN PLN EUR GBP USD 2 977 - 4 122 EUR Provenance - ze zbiorów Heleny Dąbczańskiej Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 71120 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19