Description: Stunning antique French cushion mirror with ornate repousse brass decoration, end 19th century. Prachtige antieke Franse kussenspiegel met sierlijke repoussé messingdecoratie, eind 19e eeuw. Dimensions: 54.5 x 32.5 cm